Dwie kobiety ELA I ANIA w czarnych koszulkach z logo ich gabinetu

Nasz zespół

Elżbieta Sadlik

Kosmetolog, podolog, pedagog, nauczyciel akademicki od 2005 r. (początkowo w WSIiZ w Rzeszowie a od 2012r. w PWSTE w Jarosławiu), nauczyciel w szkołach policealnych (ZDZ w Rzeszowie, Teb Edukacja), szkoleniowiec (na kursach kosmetycznych i podologicznych), egzaminator OKE w Krakowie oraz w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie, współautorka podręczników dla słuchaczy szkół policealnych w zawodzie technik usług kosmetycznych.

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku: Kosmetologia w medycynie ze specjalnością: Medycyna estetyczna w WSNS w Lublinie oraz licznych kursów i szkoleń potwierdzonych certyfikatami. Właścicielka Centrum Kosmetycznego Elsa założonego w 2004 roku. Elżbieta Sadlik niemal od początku swojej kariery zawodowej pasjonuje się podologią. W roku 2007 została instruktorem pedicure leczniczego firmy La Femme. Od tego czasu przekazuje swoją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem, swoim kursantom na kursach organizowanych w CK ELSA jak również w TEB Edukacja w Lublinie. Z usług podologicznych wykonywanych przez Elżbietę można skorzystać w CK Elsa. Wykonuje ona pedicure podologiczny (odciski, modzele), korektę wrastających paznokci (klamra B/S, Onyclip, klamra tytanowa, system Unibrace, klamra Frasera, metoda Arkady), usuwanie brodawek (elektrokoagulacja). Oprócz tego wykonuje rekonstrukcję uszkodzonych paznokci. Obok podologii inną specjalnością jest pielęgnacja twarzy oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak mezoterapia igłowa, wampirzy lifting czyli osocze bogatopłytkowe PRP, lipoliza. Kocha swoją pracę a każdego klienta traktuje indywidualnie. Wyszkoliła wiele kosmetyczek, kosmetologów oraz podologów. CK Elsa to nie tylko salon kosmetyczny ale też centrum szkoleniowe, gdzie przeszkoliło się wiele osób. Mieliśmy przyjemność gościć i szkolić również osoby z zagranicy, które obecnie z powodzeniem realizują się w zawodzie kosmetyczki, stylistki paznokci, stylistki rzęs, podologa, makijażystki czy piercera.

więcej...

Anna Kozubal

Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, na kierunku: Zdrowie publiczne ze specjalnością: Kosmetologia. Od początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się głównie w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy (oczyszczanie wodorowe, fala radiowa, retix C) i ciała (masaż klasyczny, masaż gorącymi kamieniami). Ponadto Ania zajmuje się pielęgnacją dłoni i stóp a także stylizacją brwi i rzęs.

Jest ceniona przez współpracowników za sumienność, zaangażowanie i pracowitość a przez klientów za profesjonalizm, dążenie do perfekcji oraz indywidualne podejście. Ania ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

więcej...

logo elsa

Nasz wyjątkowy salon kosmetyczny to miejsce gdzie dbamy o kompleksową pielęgnację ciała od stóp do głów!

Nasza oferta obejmuje profesjonalną stylizację brwi i rzęs, depilację woskiem, kompleksową podologię, piercing, zabiegi kosmetyczne, pielęgnację paznokci, oczyszczanie wodorowe i wiele innych.

Centrum Kosmetyczne ELSA
  • Al. Gen. Leopolda Okulickiego 7, 35-222 Rzeszów
  • info@centrumelsa.pl
  • +48 662 555 017
  • https://centrumelsa.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 19.00
Piątek: 9.00 - 19.00
Sobota: 9.00 - 13.00