Kursy

Szkolenia kosmetyczne Rzeszów - pedicure, piercing, stylizacja rzęs i inne

Kursy kosmetyczne Rzeszów - podstawowe i zaawansowane

Regulamin kursów

Centrum Kosmetyczne ELSA jest instytucją szkolącą odbiorców indywidualnych ale też skierowanych bezrobotnych czy też przedsiębiorców i ich  pracowników, którzy chcą zdobyć nowa wiedzę i umiejętności lub podnieść swoje kwalifikacje. Jesteśmy instytucją szkoleniową  wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.18.00040/2014 (podstawa prawna; art 20 ust. 4 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnieniu i instytucjach rynku pracy), dzięki temu istnieje możliwość realizacji zleceń finansowanych ze środków publicznych – skierowanych do osób bezrobotnych.

więcej...

W celu przeprowadzenia szkolenia dedykowanego dla osoby bezrobotnej, osoba ta powinna zwrócić się do właściwego Urzędu Pracy z prośbą o skierowanie na indywidualny kurs, a także o sfinansowanie takiego szkolenia. My jako instytucja pomożemy przygotować niezbędne dokumenty. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych kursów kosmetycznych (dostępne w wykazie) dla osób nie związanych z branżą beauty, które chcą od podstaw rozpocząć swoją przygodę z kosmetyką , stylizacją rzęs i brwi czy też podologią lub piercingiem. Nasza oferta skierowana jest również do osób pracujących w branży, które chcą rozszerzyć zakres swoich usług lub doszkolić swoje umiejętności.  Dbając o jak najwyższą jakość usług nasze szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach  co jest niewątpliwą korzyścią dla kursantów. Szkolenia prowadzone są w salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt, preparaty kosmetyczne uznanych marek oraz niezbędne materiały pomocnicze. Niezaprzeczalnym atutem naszej instytucji jest wykształcona kadra z wieloletnim doświadczeniem ( nauczyciele zawodu uczący na studiach, w szkołach kosmetycznych, certyfikowani instruktorzy). Jesteśmy otwarci na potrzeby kursantów i z tego powodu tworzymy programy autorskie oraz realizujemy szkolenia i kursy dostosowane do tych potrzeb. Po ukończonym szkoleniu nasi absolwenci mogą korzystać z naszych porad, konsultować z nami wyniki swojej pracy dzielić się sukcesami. Aktualne ceny kursów dostępne są w wykazie kursów. Jeżeli chcesz się zgłosić na kurs lub szukasz innego kursu, którego nie znalazłaś/eś w wykazie zadzwoń 602 106 742 lub napisz poprzez poniższy formularz kontaktowy. Możliwe, że będziemy mogli dla Ciebie taki kurs zorganizować.

Formularz kontaktowy
logo elsa

Nasz wyjątkowy salon kosmetyczny to miejsce gdzie dbamy o kompleksową pielęgnację ciała od stóp do głów!

Nasza oferta obejmuje profesjonalną stylizację brwi i rzęs, depilację woskiem, kompleksową podologię, piercing, zabiegi kosmetyczne, pielęgnację paznokci, oczyszczanie wodorowe i wiele innych.

Centrum Kosmetyczne ELSA
  • Al. Gen. Leopolda Okulickiego 7, 35-222 Rzeszów
  • info@centrumelsa.pl
  • +48 662 555 017
  • https://centrumelsa.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9.00 - 18.00
Wtorek: 9.00 - 18.00
Środa: 9.00 - 18.00
Czwartek: 9.00 - 19.00
Piątek: 9.00 - 19.00
Sobota: 9.00 - 13.00