Podolog Rzeszów - informacje ogólne

Podologia to coraz prężniej rozwijająca się dziedzina, ciesząca się zainteresowaniem kosmetyczek, kosmetologów, pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz lekarzy. Osoby mające problemy ze stopami coraz częściej szukają pomocy u podologa czy podiatry czyli specjalistów zajmujących się stopami. Zapotrzebowanie na usługi podologiczne jest ogromne. Bardzo wiele osób ma problem ze stopami. Hiperkeratozy: odciski, modzele, pękające pięty czy wrastające paznokcie to dolegliwości powodujące ból i obniżające komfort życia mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci. Płeć ani wiek nie ma tu znaczenie, problem może dotknąć każdego, nawet dziecka, które jeszcze nie chodzi. Z tego względu zapotrzebowanie na usługi podologiczne jest ogromne.
Interesuje cię ta dziedzina i chcesz dołączyć do grupy podologów? – my ci w tym pomożemy. Przygotowaliśmy ofertę szkoleń podologicznych dla osób, które chcą uczyć się od podstaw i dla tych , które chcą rozszerzyć swoją wiedzę i poznać nowe techniki pracy. Wybierz kurs, który cię interesuje. Przyjdź do nas a swoją wiedzę i doświadczenie przekaże ci szkoleniowiec z wieloletnią praktyką.

Szkolenia podologiczne prowadzi: 
mgr Elżbieta Sadlik – specjalista pielęgnacji stóp,  czynny podolog  i pedagog ( nauczyciel akademicki; szkoleniowiec na licznych kursach podologicznych/ kosmetologicznych ) – ciągle podnosząca swoje kwalifikacje. Współautorka podręczników dla słuchaczy policealnych szkół w zawodzie technik usług kosmetycznych. Pasjonatka swojego zawodu i pracy dla ludzi.